Nemzetiségi önkormányzat



Roma
NévSzervezetJogállás
Farkas István elnök
Horváth Józsefné nemzetiségi önk. képviselő
Rézműves József nemzetiségi önk. képviselő

Jegyzőkönyek:
2013.12.17., 2014.01.09., 2014.01.28., 2014.02.27., 2014.03.26., 2014.04.15., 2014.04.30., 2014.05.30., 2014.07.08., 2014.08.14., 2014.09.10., 2014.10.28., 2014.10.29., 2014.10.31., 2014.11.07., 2015.01.23., 2015.02.10., 2015.02.12, 2015.04.15., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.06.25., 2015.08.05., 2014.06.14., 2015.08.05., 2015.10.02., 2015.10.09., 2015.12.04., 2016.02.03., 2016.02.11., 2016.04.12., 2016.05.26., 2016.07.29, 2016.08.25., 2016.10.06., 2016.10.18., 2016.11.23., 2016.11.30., 2017.01.25., 2017.01.20.,




Német
NévSzervezetJogállás
Lukácsné Palkó Julianna Andrea nemzetiségi önk. képviselő
Sajó Attila elnök
Sajó Tamás nemzetiségi önk. képviselő

Jegyzőkönyek:
2014.10.27., 2014.10.28., 2014.11.12., 2014.11.24., 2015.02.12., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.09.01, 2015.10.19., 2015.11.23., 2015.12.14., 2015.12.21., 2015.12.22., 2016.01.26., 2016.02.11., 2016.05.26., 2016.07.29, 2016.09.30., 2016.10.28., 2016.11.30., 2016.12.10., 2016.12.27.,




Lengyel
NévSzervezetJogállás
Sütő Tímea nemzetiségi önk. képviselő
Tóth Gergő nemzetiségi önk. képviselő
Tóth Zoltán elnök

Jegyzőkönyek:
2014.10.27., 2014.11.24., 2014.12.05., 2015.02.12., 2015.04.28., 2015.05.28., 2015.06.11., 2015.06.06., 2015.10.19., 2015.12.22., 2016.02.11., 2016.04.11., 2016.04.27., 2016.05.23., 2016.06.08., 2016.06.30., 2016.10.04., 2017.01.31., 2017.02.15., 2017.03.31., 2017.05.31.,